Berrak Et

4.9
(15)

Bornova Berrak Et adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 170. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 12 70

Bornova Berrak Et Yol Tarifi

Berrak Et İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 170. Sk., Bornova – İzmir olan Berrak Et, işletmesine (0232) 388 12 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berrak Et ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berrak Et yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berrak Et hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berrak Et ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berrak Et ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berrak Et için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berrak Et bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berrak Et sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Berrak Et Yorumları

  1. Küçükparkin 30 yıllık kasabı, güvenilir,hijyenik ve taze et yemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

  2. Bornovadaki kaliteli etin tek adresi. Taze, güvenilir lezzetli eti her yerde bulmak zor. Yılların tecrübesi ve kendi besilerini kesmeleri de farklarını ortaya koyuyor ????????????

  3. Dana but ve kuzu etleriniz fevkalade.Esen döner olarak teşekkür eder,Aynı çizgide kalmanız dileğiyle Başarılar.

  4. Güzel bi çiftlik kurbanda herkesi oraya davet ediyorum işlerinde tam ustalar tebrik ederim.

Yoruma kapalı.