Bilgi Eczanesi

3.5
(6)

Bornova Bilgi Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 451. Sk. 6 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 16 84

Bornova Bilgi Eczanesi Yol Tarifi

Bilgi Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 451. Sk. 6 A, Bornova – İzmir olan Bilgi Eczanesi, işletmesine (0232) 388 16 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bilgi Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bilgi Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bilgi Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bilgi Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bilgi Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bilgi Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bilgi Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bilgi Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bilgi Eczanesi Yorumları

  1. Kesinlikle berbat bi yer şikayet edicem maske satmıyorlarmış olduğu halde ve artis artis ukela tavirlar satmiyorum diyor calisan kişi eczacilar odasi bimer cimer ve saglik bakanligina yazdim bunu vatandaşa kopek çeken bir eczane olduğu bilsinler ugrasicam…

Yoruma kapalı.