Black Shot Bar

4.6
(7)

Bornova Black Shot Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Black Shot Bar Yol Tarifi

Black Shot Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir olan Black Shot Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Black Shot Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Black Shot Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Black Shot Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Black Shot Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Black Shot Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Black Shot Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Black Shot Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Black Shot Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Black Shot Bar Yorumları

  1. Kampanyaları çok güzel ama içeride sigara içilmesine izin verilmemesi gerek. Içmek isteyen kalkıp kapı önünde içip geri otursun. Ne içtiğimiz ne de yediğimiz bir şeyin tadı kalmıyor.

Yoruma kapalı.