Bölge Metro İstasyonu

3.9
(14)

Bornova Bölge Metro İstasyonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bornova, Merkez/Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 293 12 00

Bornova Bölge Metro İstasyonu Yol Tarifi

Bölge Metro İstasyonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bornova, Merkez/Bornova – İzmir olan Bölge Metro İstasyonu, işletmesine (0232) 293 12 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bölge Metro İstasyonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bölge Metro İstasyonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bölge Metro İstasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bölge Metro İstasyonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bölge Metro İstasyonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bölge Metro İstasyonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bölge Metro İstasyonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bölge Metro İstasyonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bölge Metro İstasyonu Yorumları

  1. Ege Üniversitesinde Kayıt İşleri İçin. Sevgili Oğlum İle Bir Gitmiştik..!????Güzel Bir Yer..

  2. Bornova metro istasyonu diye nav. Buraya getirdi,2 saatim ziyan oldu, burası Bornova met. İstasyonu değil, bölge istasyonu imiş.

  3. Buranın ismini o kadar şeye rağmen güncellemeyen Gogıl çalışanları. Kulaklarınız çınlıyor.
    Öncelikle ismi bölge istasyonu. Kategorisi de Metro istasyonu ama öyle bir kategori de yok ne yazık ki.

Yoruma kapalı.