Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Oyun Merkezi

4
(1)

Bornova Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi Yol Tarifi

Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, Bornova – İzmir olan Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Aktivite Ve Oyun Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Belediyesi Yağmur Çocuk Oyun Merkezi Yorumları

  1. Yeni haberim oldu gittim ve gördüm. Ancak yazılanın aksine ilgilenen öğretmen haftada 3 gün degil,bir gün oldugunu. Üstelikte bir saat olduğunu söyledi. Bu da beni üzdü acıkcası. Haftada bir gün, bir saat… ????

Yoruma kapalı.