Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü

0
(0)

Bornova Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü Yol Tarifi

Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Bornova – İzmir olan Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Genç Yıldızlar Spor Kulübü Yorumları

  1. Merhaba İzmir’de yeniyim size nasıl ulaşabilirim Ben camdibinde Barbaros mah de oturuyorum Küçücük bir sürpriz yapmak istedim ama olmadi

Yoruma kapalı.