Bornova Health Medical Center

2.4
(79)

Bornova Bornova Health Medical Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mh, Mustafa Kemal Cd. No:122/C, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 77 66

Bornova Bornova Health Medical Center Yol Tarifi

Bornova Health Medical Center İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mh, Mustafa Kemal Cd. No:122/C, Bornova – İzmir olan Bornova Health Medical Center, işletmesine (0232) 339 77 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Health Medical Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Health Medical Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Health Medical Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Health Medical Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Health Medical Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Health Medical Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Health Medical Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Health Medical Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.4 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Health Medical Center Yorumları

  1. Anca bu kadar kötü bir doktor olabilirdi “Acaba ne oldu?” Diye bana soruyor.Parayı verene kadar ilgili davranıyorlar ürolojiye gittim ilk gittiğimde ilaçlar yazdı hiçbir şeye yaramadı hatta daha kötü yaptı ikinci gittiğimde de yine aynı şekilde oldu bu sebeplerden nişanlım benden ayrıldı aileleler birbirine girdi biz özel hastane diye canımızı emanet ediyoruz güveniyoruz ama sonuç hüsran…
    Allah belanızı versin????????????

  2. Kaç yerde kan aldırdım bu kadar kötü kan alan hemşire görmedim.deşti sağolsun.genç değil ki acemi diyeyim.asla kan aldırmam birdaha.ilk ve son.bir poliklinik için çok önemli bence.

  3. Üroloji hekimi fiziki muayene yapmadan direkt ultrasona göndererek (ve ultrason sonucunu da daha görmeden) e nabız sistemine sizde olmayan bir teşhisi yazarsa şaşırmayın. İşe girerken vs bende olmayan bu rahatsızlık nedeni ile sorun yaşayabilirim !!!

  4. Dahiliye doktoru Gürhan Durmuş bey e gittim çok ilgili güler yüzlü bir doktor..en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor sorularınız cvpsız kalmıyor çok teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.