Bornova Kapalı Spor Salonu

4.1
(204)

Bornova Bornova Kapalı Spor Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:68, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 34 94

Bornova Bornova Kapalı Spor Salonu Yol Tarifi

Bornova Kapalı Spor Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:68, Bornova – İzmir olan Bornova Kapalı Spor Salonu, işletmesine (0232) 388 34 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Kapalı Spor Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Kapalı Spor Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Kapalı Spor Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Kapalı Spor Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Kapalı Spor Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Kapalı Spor Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Kapalı Spor Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Kapalı Spor Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 204

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Kapalı Spor Salonu Yorumları

  1. Güzel bir spor salonu izmirimizin her ilçesine yapılması gerekli çocuklarımızın spora alismalari için.

  2. Otopark var küçük, ana cadde üzerinde aradaki caddelere park etmek zorundasiniz, o da değilde tribün facia araları çok dar..

Yoruma kapalı.