Bornova Kucuk Seyler Anaokulu

4.2
(12)

Bornova Kucuk Seyler Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 115/2. Sk. No:5 D:5/1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 77 64

Bornova Kucuk Seyler Anaokulu Yol Tarifi

Bornova Kucuk Seyler Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 115/2. Sk. No:5 D:5/1, Bornova – İzmir olan Bornova Kucuk Seyler Anaokulu, işletmesine (0232) 375 77 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Kucuk Seyler Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Kucuk Seyler Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Kucuk Seyler Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Kucuk Seyler Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Kucuk Seyler Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Kucuk Seyler Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Kucuk Seyler Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Kucuk Seyler Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Kucuk Seyler Anaokulu Yorumları

  1. Her açıdan 5 yıldızı hak ediyor Bornova Küçükşeyler… Selami Korkmaz’a, okul da çalışan personellere ve öğretmenlere emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum… İnsanlık büyük, bizim için KÜÇÜKŞEYLER????????

  2. Bornova küçük şeyler anaokulunun tüm çalışanlarını sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Oğlumun sizler gibi ekiple sosyalizasyon sürecine katılmasıyla birlikte paylaşmayı, sevgiyi, saygıyı, özgüveni ve daha pek çok şeyi sizlerden öğrenmesi büyük bir kazanımdı. Yollarımız kesiştiği için çok teşekkür ederim hayata. Sağ olun, var olun iyi ki varsınız

  3. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir ana kucağı. Kızım 26 aylık idi basladığımızda. 4 yıl devam ettik, mezun olduk, okula basladık 5. Sınıfız, hala daha ziyaret ederiz çünkü tüm personel bizim aile ferdimiz gibi oldu. Ben bu kadar sabırlı, bu kadar düzenli bir anaokulu daha görmedim. Kaldı ki yıllarca anaokullarında ders vermiş biri olarak. Tüm emeklerine tesekkürler, ayagınıza taş degmesin. Sizi seviyoruz ????

Yoruma kapalı.