British Town

3.7
(21)

Bornova British Town Bemar Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ata Durağı, Kazım Karabekir Cd. No:43, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 47 24

Bornova British Town Bemar Bornova Yol Tarifi

British Town Bemar Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ata Durağı, Kazım Karabekir Cd. No:43, Bornova – İzmir olan British Town Bemar Bornova, işletmesine (0232) 339 47 24 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca British Town Bemar Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan British Town Bemar Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. British Town Bemar Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak British Town Bemar Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan British Town Bemar Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. British Town Bemar Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. British Town Bemar Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada British Town Bemar Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova British Town Yorumları

  1. Hiç güzel değil sosyal mesafeye uyulmuyor sınıflar 15 kişiydi benim ve eğitimi anlayamadım bugünki eğitimi dezenfektan yerini bulamadım ateş ölçer yok çocuğunuzu buraya göndermeyin bence

  2. Hayatım boyunca pişman olmayacağım bir deneyim. Sayelerinde geleceğime yatırım yaptım. Gerek British Town gerekse Bemar tarafı ikisinden de eğitim aldım. Çok memnunum. Hocalar ve eğitim danışmanları çok ilgili. Teşekkürler her şey için.

  3. Bu şubeden 25 saat 3ds Max dersi aldım, Yasin Yafes hoca ile çalıştım ve hiçbir istek ya da önerime olumsuz cevap almadığım gibi bu 25 saatlik eğitim süresinde ders saatleri dışında bile yardım etmeleri gerçekten başarı ile programı kavramama etki sağladı. Kesinlikle kariyeriniz için destek almayı düşündüğünüzde başvurmanız gereken ilk yer olduğunu düşünüyorum.

  4. Profesyonel değiller. Sigortasız çalıştırıp çok az ücret ödüyorlar. Havalandırmaları kötü.

Yoruma kapalı.