Budak Eczanesi̇

5
(1)

Bornova Budak Eczanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:34, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 50 92

Bornova Budak Eczanesi̇ Yol Tarifi

Budak Eczanesi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:34, Bornova – İzmir olan Budak Eczanesi̇, işletmesine (0232) 339 50 92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Budak Eczanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Budak Eczanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Budak Eczanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Budak Eczanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Budak Eczanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Budak Eczanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Budak Eczanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Budak Eczanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Budak Eczanesi̇ Yorumları

  1. Hızır gibi bir eczane Allah razi olsun onlardan rahatsız olduğum için ilacımı hastaneye kadar getirdiler fazladan hediye maske katmışlar ilaçlarımın yanina yardimsever harika bir eczane

Yoruma kapalı.