Cadde Eczanesi

4.3
(17)

Bornova Cadde Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Gençlik Cd. 23/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 93 26

Bornova Cadde Eczanesi Yol Tarifi

Cadde Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Gençlik Cd. 23/A, Bornova – İzmir olan Cadde Eczanesi, işletmesine (0232) 388 93 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cadde Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cadde Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cadde Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cadde Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cadde Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cadde Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cadde Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cadde Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Cadde Eczanesi Yorumları

  1. Çok güzel, ferah bir mekan.. Güleryüzlü ve anlayışlı hizmet. Böyle bir ekiple çalışmayı tercih ettiği için Eczacı Şevki beyi tebrik ederim.????
    Bir noksanı, istediğinizde çay vermeleri…????

  2. Acik yazip google kapalısınız bir yıldızı bile hak etmiyor sunuz …

  3. İhtiyacınız olan arayıpta bulamadığınız ne kadar ürün varsa hepsini bulabileceğiniz bir eczane güleryüzlü çalışma kadrosuyla herkese tavsiye ediyorum. ????????

  4. telefonda ısrarla sormama rağmen var dedikleri ürün, gidince eleman yanlış bakmış elimizde yok diyorlar.

  5. Ege üniversitesi tam karşısında yer alan geniş ve ferah bir eczane.

Yoruma kapalı.