Çağlayan Süpermarket & Tekel

4.3
(4)

Bornova Çağlayan Süpermarket & Tekel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 8. Sk. No.34B, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 456 45 68

Bornova Çağlayan Süpermarket & Tekel Yol Tarifi

Çağlayan Süpermarket & Tekel İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 8. Sk. No.34B, Bornova – İzmir olan Çağlayan Süpermarket & Tekel, işletmesine 0532 456 45 68 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çağlayan Süpermarket & Tekel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çağlayan Süpermarket & Tekel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çağlayan Süpermarket & Tekel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çağlayan Süpermarket & Tekel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çağlayan Süpermarket & Tekel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çağlayan Süpermarket & Tekel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çağlayan Süpermarket & Tekel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çağlayan Süpermarket & Tekel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Çağlayan Süpermarket & Tekel Yorumları

  1. Bornova Erzene Mahalle muhtarlığının karşısında kendi halinde küçük bir market. Hemen yukarısında bulunan Bim ve arka sokağında bulunan Pehlivanoğlu gibi devasa marketlere inat ayakta durmaya çalışması takdirle karşılanacak bir durumdur. Bu gibi işletmelerin ayakta kalması için alış veriş yapmalıyız diye düşünüyorum.

Yoruma kapalı.