Cemre Veteriner Klinigi

4.7
(49)

Bornova Cemre Veteriner Klinigi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mh. 232. Sk. 101 Evler Apt. No:9, D:2100, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 736 92 66

Bornova Cemre Veteriner Klinigi Yol Tarifi

Cemre Veteriner Klinigi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mh. 232. Sk. 101 Evler Apt. No:9, D:2100, Bornova – İzmir olan Cemre Veteriner Klinigi, işletmesine 0532 736 92 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cemre Veteriner Klinigi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cemre Veteriner Klinigi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cemre Veteriner Klinigi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cemre Veteriner Klinigi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cemre Veteriner Klinigi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cemre Veteriner Klinigi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cemre Veteriner Klinigi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cemre Veteriner Klinigi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Cemre Veteriner Klinigi Yorumları

  1. Veteriner hekim ve asistanı çok bilgili, ilgili, tatlı ve de dürüst insanlar, herkese tavsiye ediyorum.

  2. Veteriner Cemre hanım bilgili ancak hem normalin üstünde pahalı hemde bu fiyatlara göre klinik pis ve özensiz tedaviye gitmişken pislikten yeni bir hastalık ile dönmek çok mümkün
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pazarlamacı zihniyeti ile çalışmak nedir?
    Sürekli yeni bir ilaç pazarlama çabası sizin söylediklerini sürekli kendisi tespit etmiş gibi bi ilaç pazarlama çabası

  3. Eski ve tecrübeli bir klinik. Ne gerekirse söyleyip ne yapılması gerekiyorsa onu öneriyorlar. Gayet net anlaşılır ifadeleri var. Klinikten randevu aldı arkadaşım biraz erken gittik. Bir önceki hasta sonrası dezenfektanlar ve ilaç kullanımını ihmal etmedikleri gözümden kaçmadı. Tebrikler ???????? Cemre Hocama saygılar ????????

Yoruma kapalı.