Çiçek Ev Yemekleri

4.6
(33)

Bornova Çiçek Ev Yemekleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 225. Sk. 26 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 348 44 28

Bornova Çiçek Ev Yemekleri Yol Tarifi

Çiçek Ev Yemekleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 225. Sk. 26 A, Bornova – İzmir olan Çiçek Ev Yemekleri, işletmesine (0232) 348 44 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çiçek Ev Yemekleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çiçek Ev Yemekleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çiçek Ev Yemekleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çiçek Ev Yemekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çiçek Ev Yemekleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çiçek Ev Yemekleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çiçek Ev Yemekleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çiçek Ev Yemekleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Çiçek Ev Yemekleri Yorumları

  1. Mantarli pidenin mantari cok az. Yok hukmunde. 2 cesit yapmanizi oneririm, 2 kat fiyatina iki kat malzeme olsun.

  2. Tam bir esnaf lokantası makul fiyatları her damağa uygun geniş yemek çeşitliliği ile gidip görün derim. Pandemi döneminde eve servis hizmeti de verilince bekarlar için en iyi mekanlardan biri diyebilirim

  3. 6-7 Yıldır ailecek gittiğimiz bir yer. Her zaman güler yüzle karşılaştık ve yemeklerin tadı muazzam.

  4. Çok güzel ve titiz bir restoran. Yemek yerken çalışanların ve mekan sahibinin kuruduğu iletişim ve aile ortamının verdiği keyfi anlatmaya kelimeler yetmez. Teşekkürler Çiçek Ev Yemekleri ???? Ne demişler değişik tat, değişik lezzet.

Yoruma kapalı.