Colo Cafe & Bar

4.2
(960)

Bornova Colo Cafe & Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Bina No: 43/A, Süvari Cd., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 45 35

Bornova Colo Cafe & Bar Yol Tarifi

Colo Cafe & Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Bina No: 43/A, Süvari Cd., Bornova – İzmir olan Colo Cafe & Bar, işletmesine (0232) 388 45 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Colo Cafe & Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Colo Cafe & Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Colo Cafe & Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Colo Cafe & Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Colo Cafe & Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Colo Cafe & Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Colo Cafe & Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Colo Cafe & Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 960

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Colo Cafe & Bar Yorumları

  1. Mekan olarak güzel ama bi soda için garsona 4 defa seslendik ve 45 dakika soda gelmedi. Herşey için ayrı ayrı garson çağırmak zorunda kaldık. Tuz peçete sos pipet hiç biri olmadı. Ya garson sayısı arttirilmali yada duyabilen müşteriyi umursayan kişiler çalıştırılmalı.

  2. Kuzenlerimle normal sade bir kahvaltı yapmaya gelmiştik sadece kahvalti yapıp gidicektik 18 yaş kısıtlaması olduğunu söylediler içki vs. içmek istemediğimizi belirtmemize rağmen bize ısrarla 18 yaş altı kısıtlaması olduğunu söylediler bu kadar abartmaniza gerek yoktu kahvaltımızı yapıp kalkıcaktık böyle devam ederse çok müşteri kaybedersiniz iyi günler dilerim.

  3. Önerdiğim ve gittiğim bir yerdi fakat cumartesi günü kuzenlerim ile kahvaltıya gittiğimiz de bir kişinin 18 yaş altı olması sebebiyle iki kez masaya gelindi, önceden ceza yedik patrona sorup alalım dendi eee sormayın o saatten sonra! Kahvaltı diyoruz alkol alınmayacak ki yanında vasisi mevcut size kahvaltı diye 2 defa belirttik ya kapıya +18 yazın ya cafe ibaresini kaldırın. Şey de yapıyor musunuz ailece kahvaltıya gelmiş kişilere pardon çocuğu alamayız mı diyorsunuz ?

  4. Allahım görüp gördüğüm en asık suratlı çalışanlara sahip olan, kahvaltısı inanılmaz kötü olan, resmen bim marketten alınmış asla bir özen ve sağlık kontrolünün yapılmadığı, yağ içinde kalmış bir kahvaltıya sahip mekan. Yani rehberlik hayatım boyunca çok yer dolaştım ama İzmiri göbeğinde böyle bir mekanın işleyebilşyor olması inanılmaz şaşırtıcı ve üzücü

Yoruma kapalı.