Demirkol Eczanesi

3.9
(17)

Bornova Demirkol Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Hürriyet Cd. No:129, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 79 62

Bornova Demirkol Eczanesi Yol Tarifi

Demirkol Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Hürriyet Cd. No:129, Bornova – İzmir olan Demirkol Eczanesi, işletmesine (0232) 388 79 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Demirkol Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Demirkol Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Demirkol Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Demirkol Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Demirkol Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Demirkol Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Demirkol Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Demirkol Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Demirkol Eczanesi Yorumları

  1. Atatürk Mahallesinde bulunan en güzel eczane, çalışanlar çok ilgili ve çok yardımsever.

  2. Her zaman güleryüzle karşılandığımız , babam ve annemin ilaçlarının temininde çok çaba gösteren, minnettar olduğumuz bir eczane.

Yoruma kapalı.