Dilek Et Galerisi

5
(2)

Bornova Dilek Et Galerisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 162. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Dilek Et Galerisi Yol Tarifi

Dilek Et Galerisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 162. Sk., Bornova – İzmir olan Dilek Et Galerisi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dilek Et Galerisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dilek Et Galerisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dilek Et Galerisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dilek Et Galerisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dilek Et Galerisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dilek Et Galerisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dilek Et Galerisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dilek Et Galerisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Dilek Et Galerisi Yorumları

  1. Güzel bir aile işletmesi. Yanında kasabi var, etleri gorebiliyorsunuz. Köfte leziz. Porsiyon olarak doyurucu. Ciger yaprak ciger gibi ama o kadar ince degil. Yine de lezzetli. Posiyon köfte 17 tl. Temiz.

Yoruma kapalı.