Diva Dermal Guzellik Merkezi

4.4
(16)

Bornova Diva Dermal Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 85. Sk. No:4 D:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 37 07

Bornova Diva Dermal Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Diva Dermal Guzellik Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 85. Sk. No:4 D:1, Bornova – İzmir olan Diva Dermal Guzellik Merkezi, işletmesine (0232) 343 37 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diva Dermal Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diva Dermal Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diva Dermal Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diva Dermal Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diva Dermal Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diva Dermal Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diva Dermal Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diva Dermal Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Diva Dermal Guzellik Merkezi Yorumları

  1. solaryum icin Alsancaga gitmeye gerek yok???? Çalışanlar cok zarif ve ilgililer.. Tavsiye ederim

  2. Cilt bakımı ve solaryum için tercih ediyorum çok memnunum. Sevgi hanım ve Nur hanım her zaman güler yüzlü ve çok ilgililer

  3. İşletmecisi Sevgi hn ve Aleyna hn Güler yüzlü vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler

Yoruma kapalı.