Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School

4.1
(30)

Bornova Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mah., 119 Sk. B Evka3, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 42 48

Bornova Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School Yol Tarifi

Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mah., 119 Sk. B Evka3, Bornova – İzmir olan Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School, işletmesine (0232) 342 42 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Doctor Cavit Özyeği̇n Primary School Yorumları

  1. İki katlı şirin bir okul. Bahçesi büyük ve öğrenciler için güzel. 1999 yılında yapılmış. Evka-3 metro durağının yanında.

  2. Çok güzel bir muhitte olan güzel bir okul evladım olursa inşallah buraya yazdırıcam. İnşallah ülkemiz eğitim sisteminde güzel yerlere gelir ???????? ????????

Yoruma kapalı.