Doğa Veteriner Polikliniği

4.4
(744)

Bornova Bornova Doğa Veteriner Polikliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 220. Sk. 7/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 520 25 75

Bornova Bornova Doğa Veteriner Polikliniği Yol Tarifi

Bornova Doğa Veteriner Polikliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 220. Sk. 7/A, Bornova – İzmir olan Bornova Doğa Veteriner Polikliniği, işletmesine (0232) 520 25 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Doğa Veteriner Polikliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Doğa Veteriner Polikliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Doğa Veteriner Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Doğa Veteriner Polikliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Doğa Veteriner Polikliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Doğa Veteriner Polikliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Doğa Veteriner Polikliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Doğa Veteriner Polikliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 744

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Doğa Veteriner Polikliniği Yorumları

  1. Kedimizin 6 kez üst üste kusmasiyla acil bor şekilde buraya getirdik.Daha yeni sahiplendigimiz için tedirgin olduk. Röntgen çekildi kan alındı, üstüne covid testinin pozitif olduğunu aktardılar.1 hafta yatış olması gerektiğini belirttiler .Hangi sebepten dolayı yatış olacağını sorduğumuzda kilo alması için sıvı takvisyesi yapacaklarını ilettiler.Enfeksiyon ile ilgili hiçbir şey söylenmedi üstüne 1060 TL masraf çıkardılar. Kedimi herşeyden çok seviyorum fakat tedavi yöntemine ait net birşey söylenmedi tedavi eden doktor gidence büyük ihtimalle stajyerler ile mu muhatap olduk. Covid bağlı olarak yurtdışından ilaç getirilmesi gerektiğini söylediler dişleri apse uapmis dendi ama hocbirsey uygulanmadı . İnanilmaz kazık hassasiyetnizi kullanıyorlar.acil durumda gitmeniz gerekirse önce fiyat sorun

  2. İlgili ve güler yüzlü, deneyimli hekimler çalışıyor, sorularınızı sıkılmadan yanıtlıyorlar. Sokak hayvanı götürürseniz de yardımcı oluyorlar(dı) *editliyorum. Her sokak hayvanı için sonuçta biz belediye değiliz deyip 300-500 acımadan alıyorlar. Çok zorda kalmazsanız gitmeyin. vicdani değerler = para para para

  3. Normalde hayvanlar, veterinerlerinin önünden geçerken, oradan uzaklaşmak ister veya huysuzlaşır. Kızımız Eva, Doğa Veteriner Polikliniği’nin önünden geçerken, içeri girmek istiyor ya da bölgeye yaklaştığımızda oraya gitmek için çekiştiriyor. Hekimlerin hepsi çok ilgili. Kendi çocukları gibi sahipleniyorlar. Cerrahi işlem veya herhangi bir muayeneyi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Fiyat ve performans olarak İzmir’de tek diyebiliriz.

  4. Tamamen ticarethane perişan haldeki sokak hayvanlarını bile götürdügünüzde olmadık yüksek fiyatlar muayene ücretleri çıkartıyorlar! Hayvanları sevdikleri falan yok tek işleri para 2 kez sokak kedisi için 100 TL muayene ücreti alındı demiyorum ücret almayın tabiki burası bir işletme paramada geçer sözüm kimseye eyvallahım yok! Ancak bu işi yapmayın gidin döviz bürosu vs bir işletme kurun SİZİN YÜZÜNÜZDEN İNSANLAR SOKAKTAKİ HASTA HAYVANLARI TEDAVİYE GETİRMEYE KORKAR OLDU!

Yoruma kapalı.