Ekmekiçi

3.2
(6)

Bornova Ekmekiçi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğanlar Mahallesi Ankara Caddesi, Park No:192, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 68 00

Bornova Ekmekiçi Yol Tarifi

Ekmekiçi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğanlar Mahallesi Ankara Caddesi, Park No:192, Bornova – İzmir olan Ekmekiçi, işletmesine (0232) 339 68 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ekmekiçi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ekmekiçi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ekmekiçi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ekmekiçi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ekmekiçi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ekmekiçi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ekmekiçi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ekmekiçi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ekmekiçi Yorumları

  1. İlk zamanları gibi değil.servis ortalama lezzet düşük

  2. Kalite düşmüş, etler yanık, ekmekler iyi değil, dürüm hazir lavaş olduğundan lezzet kötü

  3. Park bornova şubenizde 2li döner kardeşliği yedik ve çok memnun kaldık. Bayan döner ustası görmek bizi şaşırttı açıkçası. Ellerinize sağlık ve çok teşekkür ederiz.

Yoruma kapalı.