Empas Beer Garden

4.3
(361)

Bornova Empas Beer Garden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 170. Sk. No:3-E D:F, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Empas Beer Garden Yol Tarifi

Empas Beer Garden İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 170. Sk. No:3-E D:F, Bornova – İzmir olan Empas Beer Garden, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Empas Beer Garden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Empas Beer Garden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Empas Beer Garden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Empas Beer Garden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Empas Beer Garden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Empas Beer Garden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Empas Beer Garden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Empas Beer Garden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 361

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Empas Beer Garden Yorumları

  1. Kucukpark in en nezih yerlerinden biri. Fiyatları uygun. Müşterisi nezih. Taşkınlık yok. Her yaş grubuna hitaben yabancı caz slow müzikler var.

  2. İlçenin huzur veren çok güzel sakin insancıl köşesi,mükemmel.

Yoruma kapalı.