Emre Tekel Bayii

4
(2)

Bornova Emre Tekel Bayii adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Gediz Cd. No:32/B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 74 91

Bornova Emre Tekel Bayii Yol Tarifi

Emre Tekel Bayii İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Gediz Cd. No:32/B, Bornova – İzmir olan Emre Tekel Bayii, işletmesine (0232) 374 74 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emre Tekel Bayii ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emre Tekel Bayii yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emre Tekel Bayii hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emre Tekel Bayii ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emre Tekel Bayii ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emre Tekel Bayii için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emre Tekel Bayii bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emre Tekel Bayii sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Emre Tekel Bayii Yorumları

  1. Şu sıralar[26 Temmuz 2018] tadilatta olan, ama buna rağmen hizmet vermeye devam etmeye çalışan Alsancak Kordon marketi. Bira çeşitleri çok fazla değil.

Yoruma kapalı.