Erikli Su

4.1
(15)

Bornova Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 213. Sk. NO:6/B, Bornova – İzmir

Telefon : 444 0 222

Bornova Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi Yol Tarifi

Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 213. Sk. NO:6/B, Bornova – İzmir olan Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi, işletmesine 444 0 222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erikli Su Bornova Hi̇zmet Noktasi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Erikli Su Yorumları

  1. kaza yapan kişinin yerine imza atılmasına karşı çıktıgım için şubeden kovuldum su alıcaksanız gidin bence yok kovulursunuz.

  2. Kaliteli su hizli hizmet ???? sadece 10 liraya da su varken suya 2-3 gunde bir 14 lira vermek? Daha ulasilabilir olmalılar kaliteden taviz vermeden

Yoruma kapalı.