Esen Elektronik

3.3
(4)

Bornova Esen Elektronik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 71. Sk. No:16/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 26 22

Bornova Esen Elektronik Yol Tarifi

Esen Elektronik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 71. Sk. No:16/A, Bornova – İzmir olan Esen Elektronik, işletmesine (0232) 342 26 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esen Elektronik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esen Elektronik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esen Elektronik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esen Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Esen Elektronik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esen Elektronik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esen Elektronik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esen Elektronik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Esen Elektronik Yorumları

  1. 3 ay oldu hala bir uydu alıcısını garantisi olmasina ragmen.tamir edip teslim edemedi.surekli yalanlar söyleyip duran.guvenilmez bir teknik servis.

Yoruma kapalı.