Eski Kampana

4.4
(142)

Bornova Eski Kampana adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. no 55/b, Bornova – İzmir

Telefon : 0546 526 72 62

Bornova Eski Kampana Yol Tarifi

Eski Kampana İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. no 55/b, Bornova – İzmir olan Eski Kampana, işletmesine 0546 526 72 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eski Kampana ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eski Kampana yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eski Kampana hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eski Kampana ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eski Kampana ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eski Kampana için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eski Kampana bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eski Kampana sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 142

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Eski Kampana Yorumları

  1. Küçük parkta sevdiğim bir mekan. Bana kalırsa hep buraya gelmek isterim. Ahengi güzel, atmosferi sıcak, tam köşe bir mekan olup ayrıca üst katı da olması en sevdiğim özellikleri. Standart biralar dışında benim fantastik diye tanımladığım biraların da olması (Tuborg grubu) çok iyi.

  2. Eski havasından eser olmayan, tuvaleti pis, menüsünde sorun olan yer. Tek artı yanı çalışan garsonun güleryüzüydü. İçeride sigara içilmesi de ekstra kötü. Gerçi küçükparkta içeride sigara içilmeyen bir yer öğrenebilirsem harika olurdu.

  3. Eski havası kalmadı, eski kalabalığı da yok ama yine de severiz. Tarzı olan eskilerden kalan nadir barlardan küçükparkta kafa şişsin istemiyorsanız gidip muhabbet edebileceğiniz bir yer

  4. 2. kat olması mekana olumlu anlam katıyor, garsonun ilgili olması da çok iyi, bir yıldız kırma sebebim tuvaletin yeteri kadar temiz olmaması

Yoruma kapalı.