Forem Fotoğraf

3.4
(42)

Bornova Forem Fotoğraf&reklam adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:3, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 13 05

Bornova Forem Fotoğraf&reklam Yol Tarifi

Forem Fotoğraf&reklam İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:3, Bornova – İzmir olan Forem Fotoğraf&reklam, işletmesine (0232) 374 13 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Forem Fotoğraf&reklam ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Forem Fotoğraf&reklam yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Forem Fotoğraf&reklam hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Forem Fotoğraf&reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Forem Fotoğraf&reklam ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Forem Fotoğraf&reklam için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Forem Fotoğraf&reklam bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Forem Fotoğraf&reklam sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Forem Fotoğraf Yorumları

  1. 250 tane fotoğraf baskısı yaptırdık bugun. Fotoğrafların çoğunun arkası lekeli yapış yapış ve kirliydi. Nedenini sorduğumda bana makineden öyle çıktığını ve bunun normal olduğunu söylediler. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım. Yeniden bastirirlarsa para ödemem gerektiğini söylediler. Zaten 196.5 TL odemistim. Benden fotoğrafları alıp arkalarını ıslak mendille silebileceklerini söylediler ve hatta önümde bir fotonun arkasını temizleyerek bakın çıkıyor bile dediler. Hatta işi iyice yuzsuzluge vurarak hepsinin arkasını silip vermiş olsaydık nereden bileceksiniz bile dediler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ve bundan böyle asla gitmeyeceğim bir yer. Oysa yıllardır Bornova şubesine giderdik hatta eve gelince bundan önceki yılların fotolarına baktım yine aynı yerde bastirdigim gayet temizdi. Ya da bundan önceki yıllarda ıslak mendille silerek kandırmışlar beni.

  2. İş deneyimleri ekipmanları en önemlisi de çalışanlarıyla İzmirin iyisi diyebilirim.

  3. Zaten çekilmiş olan fotoğrafın dijital kopyasının e-posta yoluyla gönderilmesi için bile ek ücret (10₺) talep ediyorlar. Anladığım kadarıyla “müşteriden ne koparsak kârdır” anlayışı ile çalışıyorlar.

  4. Bana kaybettiğim resimler için tekrar çekim yapıyormuş gibi ücret istediler kayıtlar ellerinde olduğu halde böyle davrandılar.

  5. Her işimi kolaylıkla halledebildiğim, ilgileriyle her zaman memnuniyet sağlayan firma. Herşey için teşekkür ederim. Senelerdir gidiyorum gitmeye devam edeceğim.

Yoruma kapalı.