Garanti Bankası

3
(5)

Bornova Garanti Bank adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mah.Ege Üniversitesi, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 397 31 00

Bornova Garanti Bank Yol Tarifi

Garanti Bank İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mah.Ege Üniversitesi, Bornova – İzmir olan Garanti Bank, işletmesine (0232) 397 31 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bank ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Garanti Bank yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Garanti Bank hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Garanti Bank ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Garanti Bank ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Garanti Bank için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Garanti Bank bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Garanti Bank sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Garanti Bankası Yorumları

  1. Keşke yabancıların eline geçmeseydikeşke milli tamamen milli ve yerli olarak kalsaydı ama ne var ki dünya konjonktüründe bu tür olaylar olan sayılıyor birçok yerli ve milli banka gibi Garanti bankamızda çoğunluk yabancıların eline geçmiş görünüyor zira ismi bir yabancı bankayı andırıyor webb filan gibilerinden değişik bir ismi oldu

Yoruma kapalı.