Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi

4.8
(168)

Bornova Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 552. Sk. No:3, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 20 26

Bornova Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi Yol Tarifi

Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 552. Sk. No:3, Bornova – İzmir olan Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi, işletmesine (0232) 374 20 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 168

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Genç Türk Sağlikli Yaşam Ve Spor Merkezi Yorumları

  1. Club sportivadan ayrıldım ve burayı buldum burayı tercih ettim ve iyi ki de tercih etmişim çünkü sportivada hoca yönlendirmesi için extra ücret veriyordum ama gençtürk te extra ücret almadan hoca yönlendirmesi beslenme programı her şey paketin içinde dahil iyi ki bu salonu tercih etmişim iyi ki eralp abiyle tanışmışım…

  2. Kadın erkek eşitliğinin en maksimum seviyede olduğu. Gerek antrenör kalitesi gerek ise ilgiden oldukça memnun kaldık. Ortam sterilizasyonun sağlanması bizim için oldukça önemliydi bu konuda da sorun yaşamiyacaksiniz. Bire bir ilgi ve spor anlayışının antrenman ve beslenme programları ile hedefe yönelik çalışma programlarını gönül rahatlığıyla yapabilir ve ulaşabilirsiniz.bu arada Bornova da bütün spor salonlarina giden biri olarak içerideki insan kalitesi ve bilgi paylaşımı açısından enntatmin edici yer.ucuz diye başka yerlere benim gibi kayıt olup 2.gunden spora kusmeyin.tesekkurler

  3. 6 aydır bu spor salonunda çalışıyorum ve gayet memnunum.Salonun içi,havalandırması ve alet azlığının olmaması çok büyük avantaj.Eralp abi ne zaman sorunumuz olursa ilgileniyor ve asla hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmıyor.Elinden geldiğince yardımcı oluyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  4. Çok temiz yer hocamızda gayet anlayışlı güler yüzlü insanlar kesinlikle tavsiye ederim????????

Yoruma kapalı.