Gold Fitness Club

4.8
(25)

Bornova Gold Fitness Club adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmangazi, Yavuz Cd. No:123 A, Bornova – İzmir

Telefon : 0505 240 09 06

Bornova Gold Fitness Club Yol Tarifi

Gold Fitness Club İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmangazi, Yavuz Cd. No:123 A, Bornova – İzmir olan Gold Fitness Club, işletmesine 0505 240 09 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gold Fitness Club ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gold Fitness Club yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gold Fitness Club hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gold Fitness Club ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gold Fitness Club ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gold Fitness Club için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gold Fitness Club bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gold Fitness Club sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gold Fitness Club Yorumları

  1. Fiyatına göre imkanları sınırlı olsa da İzmir manzarasına koşmak paha biçilemez.

  2. Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar aile ortamı ve işinin ehli hocalarla çalışmak ayrıcalık vakit kaybetmeyin hemen ziyaret edin derim….

  3. Profesyonel eğitmen ve sürekli yenilenen ekipmanları ile beklenti nizin üstünde bi spor salonu

Yoruma kapalı.