Göztepe Kasabi

4.8
(4)

Bornova Göztepe Kasabi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 554. Sk. No:4B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 19 25

Bornova Göztepe Kasabi Yol Tarifi

Göztepe Kasabi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 554. Sk. No:4B, Bornova – İzmir olan Göztepe Kasabi, işletmesine (0232) 373 19 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Göztepe Kasabi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Göztepe Kasabi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Göztepe Kasabi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Göztepe Kasabi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Göztepe Kasabi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Göztepe Kasabi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Göztepe Kasabi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Göztepe Kasabi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Göztepe Kasabi Yorumları

  1. Sucuğu başka yerden almıyorum. Bu arkadaşlar işini düzgün yapıyor. Mahalle kasabı havasında yardımcı da oluyorlar. İşleri rast gelsin

Yoruma kapalı.