Grand Cafe

4
(19)

Grand Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Grand Cafe Yol Tarifi

Grand Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir olan Grand Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Grand Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Grand Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Grand Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Grand Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Grand Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Grand Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Grand Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Grand Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Grand Cafe Yorumları

  1. Maalesef çeşit az ve bazen ilginç baharatlarla olan yemeği de yiyemiyorsunuz bu tarz işletmelerin başarılı bir çok örneğine(örn ODTÜ/çatı kafe) gitmiş biri olarak başarısız bulduğumu söyleyebilirim

  2. Yazık koskoca mekan 2 safa emanet edilmiş…
    Personelin algısı kıt maalesef..,

  3. Güzel bir hizmet ama yemekler daha sıcak ve daha ucuz olabilirdi

  4. Ege universitesi icinde elit kafelerden biri.

Yoruma kapalı.