Gusto

4.4
(88)

Bornova Gusto adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. No:20, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 35 59

Bornova Gusto Yol Tarifi

Gusto İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. No:20, Bornova – İzmir olan Gusto, işletmesine (0232) 388 35 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gusto ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gusto yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gusto hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gusto ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gusto ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gusto için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gusto bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gusto sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 88

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gusto Yorumları

  1. Sohbet etmek için güzel bir mekan sakin. Yemekleri pek güzel değil. Servis yavaş.

  2. Bence çok güzel bir mekan oldukça da sessiz. Hem sohbet etmek için hemde ders çalışmak için güzel. Öğrenci için oldukça iyi fiyatlar sunuyor ve tat olarak tatmin edici. Bence arkadaş grupları ile yapılacak tatlı sohbetler için gelinebilir.

  3. Yıllardır özlemle gitmeyi beklediğim, aradan geçen 4 sene sonra binlerce kilometre uzaklıktan gelerek benzersiz yemeklerini yemeyi hayal ettiğim restoran, kapılarını kapatmış, eskimiş harabeye dönmüş görünmekte.

    Umarım çok kısa bir süre içerisinde tekrardan hizmet vermeye başlar.

Yoruma kapalı.