Gym Bornova

4
(56)

Bornova Gym Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:39, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 48 49

Bornova Gym Bornova Yol Tarifi

Gym Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:39, Bornova – İzmir olan Gym Bornova, işletmesine (0232) 342 48 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gym Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gym Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gym Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gym Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gym Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gym Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gym Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gym Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gym Bornova Yorumları

  1. Tek gecerim.. Oradan o kadar mutlu cıkıyordum ki pandemi öncesi tarif edemem

  2. Valla herkese tavsiye ederim,ekipmanlar temiz ve kullanışlı, sporcular nezih ve kibar antrenörler çok ilgili ve anlayışlı. Ilk salon deneyimim olmasına rağmen antrenörler çok rahat hissettirdiler.Eğer spor salonuna gitmek gibi bir plânınız varda buraya kesin uğrayıp bilgi alın ve salonu gezin.

  3. Ozan hoca adamdır üstüne tanımam sırf onun için yazılınır.

  4. Tam bir aile spor salonu hocalar ilgi ve alakalı .
    Temiz güzel bir spor salonu arayanlar için bornova da güzel bir tesis .

  5. ELİT kelimesinin spor salonunda can bulmuş hali ????????

Yoruma kapalı.