Hakan Berber

3.7
(3)

Bornova Hakan Berber adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 154. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Hakan Berber Yol Tarifi

Hakan Berber İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 154. Sk., Bornova – İzmir olan Hakan Berber, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan Berber ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hakan Berber yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hakan Berber hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hakan Berber ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hakan Berber ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hakan Berber için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hakan Berber bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hakan Berber sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hakan Berber Yorumları

  1. Şahtım şahnaz olup çıktım. Çevreden bi 10-15 tl daha uygun ama tipinizi benim gibi umursamıyorsanız gidebilirsiniz ( =

Yoruma kapalı.