Hsbc Bankası

2.3
(4)

Bornova Hsbc adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:134/1, Bayraklı – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Hsbc Yol Tarifi

Hsbc İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:134/1, Bayraklı – İzmir olan Hsbc, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hsbc ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hsbc yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hsbc hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hsbc ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hsbc ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hsbc için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hsbc bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hsbc sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hsbc Bankası Yorumları

  1. Korkunç müşteri hizmetleri. Genellikle uzun kuyruklar ve personelin alışılmadık hizmetler ve durumlarda yeterlilik sorunları vardır

Yoruma kapalı.