Bornova Hükümet Konağı

3.4
(82)

Bornova T C Bornova Hükümet Konağı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 1. Sk. No:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 10 95

Bornova T C Bornova Hükümet Konağı Yol Tarifi

T C Bornova Hükümet Konağı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 1. Sk. No:1, Bornova – İzmir olan T C Bornova Hükümet Konağı, işletmesine (0232) 388 10 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca T C Bornova Hükümet Konağı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan T C Bornova Hükümet Konağı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. T C Bornova Hükümet Konağı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak T C Bornova Hükümet Konağı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan T C Bornova Hükümet Konağı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. T C Bornova Hükümet Konağı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. T C Bornova Hükümet Konağı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada T C Bornova Hükümet Konağı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 82

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Hükümet Konağı Yorumları

  1. Önünde hep bir kuyruk sıra var ,tabi nüfus dairesine gidiyorsan randevu aldıysan sıra beklemiyorsun ,covittrn dolayı heryerde sıra kuruk var sanki millet dışarıda ayakta soğukta beklemek zorunda ,başka bir çözüm olmalı içerde birsuru yer var ama insanlar sokakta kaldiirmda kuyrukta, eziyetten başka bir şey değil,

  2. Tüm adli işleri hızlıca çözümleyebildiğim hizmeti gayet yeterli bir konak

  3. Değerli kaymakamımız fatih değer bizi içtenlikle karşıladı sağolsun vatandaşa her zaman yardımcı oluyor

  4. Çalışanları çok nazik ve kibardı. İşlerimiz de çarçabuk halloldu.

  5. Çok kalabalık, randevumuz olmasına rağmen 1 saat bekledik. Sosyal mesafe yok.

Yoruma kapalı.