Hüseyin Usta Dönerci

4.5
(13)

Bornova Hüseyin Usta Dönerci adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No: 12, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 07 08

Bornova Hüseyin Usta Dönerci Yol Tarifi

Hüseyin Usta Dönerci İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No: 12, Bayraklı – İzmir olan Hüseyin Usta Dönerci, işletmesine (0232) 347 07 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hüseyin Usta Dönerci ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hüseyin Usta Dönerci yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hüseyin Usta Dönerci hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hüseyin Usta Dönerci ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hüseyin Usta Dönerci ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hüseyin Usta Dönerci için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hüseyin Usta Dönerci bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hüseyin Usta Dönerci sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hüseyin Usta Dönerci Yorumları

  1. Anlatılmaz döner ancak yenir muhteşem herkes in denemesi lazım

  2. Çok lezzetli ve bol döner, çok hızlı servis…daha ne olsun, ellerinize saglik…Mükemmel.

  3. Saat 19.00 gibi gitmiş olmamiza rağmen gayet lezzetliydi. Eti benim de bildigim güvenilir bir yerden alıyorlar. Güler yüzlü ve ilgililer. Mekân geniş değil, ayaküstü denilebilecek bir yer.

Yoruma kapalı.