İrfan Market

1
(20)

Bornova İrfan Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Gediz Cd. No:44/C, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova İrfan Market Yol Tarifi

İrfan Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Gediz Cd. No:44/C, Bornova – İzmir olan İrfan Market, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İrfan Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İrfan Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İrfan Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İrfan Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İrfan Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İrfan Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İrfan Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İrfan Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İrfan Market Yorumları

  1. Ulan yaşından başından utan. Can derdindeki insanlar için gönderilen yardımları bakkalında satmak nasıl bir şerefsizlik?

  2. Depremzedeler için gelen yardımları kendi marketine götürüp satan adamın mekanıdır.

  3. Deprem yardımlarını alıp kendi marketinde satıyormuş. Böyle bir yerden alış veriş yapıp yapmamak sizin tercihiniz.

  4. Deprem mağdurları için toplanan ürünleri çalıp, dükkanında satan adamın marketi. Düşünün bunu yapan adam marketteki ürünlere ne hileler hurdalar yapıyordur.

Yoruma kapalı.