İzmir Mobilya Tamircisi

5
(5)

Bornova İzmir Mobilya Tamircisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, Bornova – İzmir

Telefon : 0533 373 99 89

Bornova İzmir Mobilya Tamircisi Yol Tarifi

İzmir Mobilya Tamircisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, Bornova – İzmir olan İzmir Mobilya Tamircisi, işletmesine 0533 373 99 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Mobilya Tamircisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Mobilya Tamircisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Mobilya Tamircisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Mobilya Tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Mobilya Tamircisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Mobilya Tamircisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Mobilya Tamircisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Mobilya Tamircisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Mobilya Tamircisi Yorumları

  1. masa tamiri için destek aldık, izmir mobilya tamircisi arıyorsanız öneririm

  2. Güzel temiz iş yapıyor. Zamanında geri dönüş yapıyor. Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz

  3. Sektörde dürüst ve işini düzgün zamanında yapan ustalardan, kibarlığı ve işine olan saygısı nedeniyle tüm tanıdıklarıma tavsiye ettim hep. Hiç olumsuz geri dönüş olmadı. Eline sağlık ustacım.

  4. Güvenilir temiz çalışan bir ustamızdır kendisinden çok memnunuz çok memnun kaldık tavsiye ederim. ????????

Yoruma kapalı.