İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova

3.8
(21)

Bornova İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 129/ 29 sokak No:3, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova Yol Tarifi

İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 129/ 29 sokak No:3, Bornova – İzmir olan İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmi̇r Nokta Koleji̇ Bornova Yorumları

  1. Açıkçası her okulun bir eksiği vardır. Bu okulunda arada sırada sorunları oluyor ama mükemmel bir okul. Yabancı eğitime çok önem veriyor. Akademik başarısı ileride .

  2. Kapatıldı. Şuan Şehit Erkan Er Ortaokulu ve Bornova Bilsem olarak hizmet veriyor.

  3. Adı değiştikten (Şehit Erkan Er Ortaokulu) olduktan sonra devlet okulu haline geldi. En fazla 25 kişi olması gereken sınıflarda şuan 40 kişiye yakın ders işlemiyor. Öğretmenler sıralrın arasında gezemiyor, çocuklarla temas kurulamıyor. Koskoca okulda 1 tane hademe var. Onun da canı burnunda. Tuvaletler sürekli leş kokuyor. Tuvaletlerin önündeki sınıflarda kokudan durulmuyor. Bazı sınıflarda özel eğitim gerektiren öğrenciler var. Okulun laboratuvarını sınıf eksiğinden sınıfa çevirdiler. Spor salonu var (kapalı) kantini ve yemekhanesi de var. Hocaların geneli de iyi değil. çok kalabalık sınıflar olduğundan eğitim kalitesi çok kötü. Beden öğretmenleri beden dersinde saklambaç oynatıp serbest bırakıyor. Türkçe öğretmeni resim veya beden gibi derslerde sınav yapıyor. Okulda durumlar baya karışık.

Yoruma kapalı.