İzmir Su

1
(1)

Bornova İzmir Su adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 71. Sk. No:17/D, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 57 22

Bornova İzmir Su Yol Tarifi

İzmir Su İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 71. Sk. No:17/D, Bornova – İzmir olan İzmir Su, işletmesine (0232) 388 57 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Su ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Su yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Su hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Su ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Su ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Su için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Su bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Su sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

İzmir Su Yorumları

  1. İkinci kez su sipariş verdim ilkini 7 saat içinde getirdiler, İkinci sipariş yaklaşık 4 saat oldu hala gelmedi. Hizmet kalitesi düşük.

Yoruma kapalı.