Izmir Tevfik Fikret Schools

3.9
(14)

Bornova Izmir Tevfik Fikret Schools adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mah., Ankara Cad. No:172, Ege Üniversitesi Kampüsü İçi, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 71 73

Bornova Izmir Tevfik Fikret Schools Yol Tarifi

Izmir Tevfik Fikret Schools İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mah., Ankara Cad. No:172, Ege Üniversitesi Kampüsü İçi, Bornova – İzmir olan Izmir Tevfik Fikret Schools, işletmesine (0232) 373 71 73 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Izmir Tevfik Fikret Schools ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Izmir Tevfik Fikret Schools yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Izmir Tevfik Fikret Schools hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Izmir Tevfik Fikret Schools ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Izmir Tevfik Fikret Schools ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Izmir Tevfik Fikret Schools için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Izmir Tevfik Fikret Schools bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Izmir Tevfik Fikret Schools sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Izmir Tevfik Fikret Schools Yorumları

  1. Ulaşımı çok ama çok zor bir okul buraya sınav verenlere sormak lazım kendi çocuklarını da bu okula sinava veriyorlar mi diye

  2. Okadar parayı haketmiyor devlet okulu gibi

  3. Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı olarak eğitim veren okul, eğitim, kültür, proje ve sosyal sorumluluk alanlarında güven veriyor..Yemyeşil bahçesi, oyun alanları, gürültüden uzak oluşu avantajı.. Çocuğunuzu güvenli bir gelecek için tereddüt etmeden verebilirsiniz..

Yoruma kapalı.