İzsu Bornova Şube Müdürlüğü

2.6
(45)

Bornova İzsu Bornova Şube Müdürlüğü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 457. Sk No: 20, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 293 76 51

Bornova İzsu Bornova Şube Müdürlüğü Yol Tarifi

İzsu Bornova Şube Müdürlüğü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 457. Sk No: 20, Bornova – İzmir olan İzsu Bornova Şube Müdürlüğü, işletmesine (0232) 293 76 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzsu Bornova Şube Müdürlüğü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzsu Bornova Şube Müdürlüğü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzsu Bornova Şube Müdürlüğü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzsu Bornova Şube Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzsu Bornova Şube Müdürlüğü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzsu Bornova Şube Müdürlüğü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzsu Bornova Şube Müdürlüğü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzsu Bornova Şube Müdürlüğü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzsu Bornova Şube Müdürlüğü Yorumları

  1. İzsu Bornova şubesine abone olmak için gittim bilgilenmek amacıyla soru sordum oradaki memur hanım efendiye neredeyse bizleri kovmadi kaldı bence izsu genel müdürlüğü buradaki memurların hizmet için var olduklarını hatırlatmalı ve güler yüzlü şefaf olmaları için uyarmalı vatandaş tarafından eksi puan olarak görülecektir saygılarımla

  2. Ben ömrümde böyle cahil bir müdür görmedim. Cemal Kuşçuoğlu galiba ismi. Neden böyle insanları bu koltuğa oturturlar ki..??

Yoruma kapalı.