Kagir Cafe & Restoran

4.5
(35)

Bornova Kagîr Cafe & Restoran adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 1. Sk. No:18, Bornova – İzmir

Telefon : 0535 738 30 33

Bornova Kagîr Cafe & Restoran Yol Tarifi

Kagîr Cafe & Restoran İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 1. Sk. No:18, Bornova – İzmir olan Kagîr Cafe & Restoran, işletmesine 0535 738 30 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kagîr Cafe & Restoran ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kagîr Cafe & Restoran yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kagîr Cafe & Restoran hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kagîr Cafe & Restoran ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kagîr Cafe & Restoran ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kagîr Cafe & Restoran için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kagîr Cafe & Restoran bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kagîr Cafe & Restoran sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kagir Cafe & Restoran Yorumları

  1. Çok güzel bir mekan nostaljik huzurlu
    Yemekleri iyi ancak fiyat pahalı ????

  2. Harika nefis lezzetler, nefis sesler ,nefis şarkı, türküler, Harika insanların biraeaya geldiği sade guzel mekan çok basarili

  3. Pandemi geçtiğinde bahçesini de deneyimlemek lâzım. İşletmeciler tam esnaf insanlar. Yemekler güzel.

  4. Eviniz gibi hissedip samimiyeti iliklerinize kadar hissedeceksiniz ♥️????

Yoruma kapalı.