Kaplan Nakliyat

1
(1)

Bornova Kaplan Nakliyat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 191. Sk. No:9, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Kaplan Nakliyat Yol Tarifi

Kaplan Nakliyat İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 191. Sk. No:9, Bornova – İzmir olan Kaplan Nakliyat, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaplan Nakliyat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kaplan Nakliyat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kaplan Nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kaplan Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kaplan Nakliyat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kaplan Nakliyat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kaplan Nakliyat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kaplan Nakliyat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kaplan Nakliyat Yorumları

  1. 1 HAFTA ONCE ANLAŞIP 8.30 DA GELİCEZ BİZDEN COK MEMNUN KALICAKSINIZ DEYİP ANLAŞILAN GÜNDE GELMEYEN GELMEDİKLERİ GİBİ ÖGLEN 12 YE KADAR OYALAYAN ADAM BULUP GELİCEZ MUTLAKA DİYEN VE GELMEYEN TÜM ESYALARIMIZI TOPLADIGIMIZ EVDE BİZİ YÜZÜSTÜ BIRAKAN DİSİPLİNSİZ ÇALIŞMA AHLAKI OLMAYAN BİR FİRMA OLUR KAPLAN NAKLİYAT BORNOVA. DAHA COK SEY YAZARIM İNANIN BU SORUMSUZLUGA O AN BİZİ BIRAKTIKLARI DURUMA AMA İNANIYORUMKİ BU DİSİPLİNSİZLİKLERİNİN CEZASINI ÇEKİCEKLERDİR TÜM İŞLERİNDE

Yoruma kapalı.