Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu

1
(1)

Bornova Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:60 D:62, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 44 43

Bornova Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu Yol Tarifi

Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:60 D:62, Bornova – İzmir olan Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu, işletmesine (0232) 343 44 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Bornova Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursu Yorumları

  1. Kırmızı Otobüs Bornova şubesine 05/06/2021 tarihinde kızımın ön kaydını yaptırdık eylül ayında okula başlayacak olmasına rağmen 05/06/2021 tarihinde bizden 2125 TL para + 1600 TL kırtasiye masrafı alındı. Daha sonrasında eylül ayında hizmet alacağım okuldan bütün yaz ayı boyunca 3 aylık bir ödeme talep edildi. Buna karşılık iptal edip paramızın tamamını geri iade istediğimizde karşımızda muhatap bulamadık kurucusu ile görüşmek istedik bu talebimizde karşılık bulmadı şu an hem maddi hem manevi olarak okul tarafından zarara uğratıldım tamamen ticari amaçlı kurulmuş hizmet vermeden para talep eden bir kurum. Şu an hem 3750 TL lik bir zararım var ve 1 hafta içinde okul bulmam gerek. İlgili şahısların bu zararımızı karşılamasını talep ediyorum. Yoksa Gereken her yola başvuracağım size 1 yıldız bile çok fazla

Yoruma kapalı.