Kontil Mobilya Dekorasyon

4.7
(3)

Bornova Kontil Mobilya Dekorasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 460. Sk. no: 5/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 266 29 01

Bornova Kontil Mobilya Dekorasyon Yol Tarifi

Kontil Mobilya Dekorasyon İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 460. Sk. no: 5/A, Bornova – İzmir olan Kontil Mobilya Dekorasyon, işletmesine 0532 266 29 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kontil Mobilya Dekorasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kontil Mobilya Dekorasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kontil Mobilya Dekorasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kontil Mobilya Dekorasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kontil Mobilya Dekorasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kontil Mobilya Dekorasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kontil Mobilya Dekorasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kontil Mobilya Dekorasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kontil Mobilya Dekorasyon Yorumları

  1. Verilen sürenin çok daha altında teslim edildi. Kalite konusunda endişelerim vardı ancak bilinen markalara taş çıkarır gerçekten bulabileceğim en doğru adresi bulmuşum.

  2. Sadece oturma odam için kendilerine geldim ama verilen hizmeti görünce tüm evimi yenileyesim geldi.Teşekkür ederim.

  3. Söz verildiği gibi zamanında teslim edildi. İşinin ehli bir işletme. Tekrar çalışacağız.

Yoruma kapalı.