Köroğlu Market Tekel

4.1
(81)

Bornova Köroğlu Market Tekel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 456/5. Sk. No:5 D:5, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Köroğlu Market Tekel Yol Tarifi

Köroğlu Market Tekel İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 456/5. Sk. No:5 D:5, Bornova – İzmir olan Köroğlu Market Tekel, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Köroğlu Market Tekel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Köroğlu Market Tekel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Köroğlu Market Tekel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Köroğlu Market Tekel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Köroğlu Market Tekel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Köroğlu Market Tekel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Köroğlu Market Tekel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Köroğlu Market Tekel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 81

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Köroğlu Market Tekel Yorumları

  1. Öncelik efendi şekilde müşterilerine karşılama ve dürüstlük istedigin her şeyin iyisini bulmak

  2. Hizmet kalitesi çok iyi bornovanın bütün sarhoşlarına katlanıyolar esnaf olmak böyle bişey

  3. Herşey var uzun zamandır hizmet ediyor kasadaki bıyıklı arkadaşa nezaketi ve güler yüzlü olmasından dolayı ayrıca teşekkür ederim ????????

Yoruma kapalı.